Futboll Shqipëri Sport

PAS 387 DITËSH/ Futbollisti i Shpresave lë pas dëmtimin e rëndë, rikthehet në fushë

Qendërmbrojtësi Jon Mersinaj ka lënë pas një dëmtim të rëndë dhe operacionin e kryer, për t’u kthyer në fushë me Lokomotivën e Zagrebit, pas më se një viti.

“387 ditë që nga ndeshja e fundit zyrtare. U jam mirënjohës dhe falënderues të gjithë atyre që më ndihmuan. Kthehem me besim të plotë dhe më i fortë për të punuar edhe më shumë”, ka shkruar qendërmbrojtësi kuqezi.

Related posts

E FRIKSHME/ Kukësi-Tirana: Çyrbja largohet nga fusha me barelë, tension tek KUKËSI 

Isa.Autor

REAL MADRID MBUSH ARKAT/ Skuadra madrilene përfiton shifrën e “çmendur” nga sukseset në Champions

Delo.autor

Finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Laçi më 24 maj

Sadik.Autor

Leave a Comment