Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas një aksioni fantastik nga “Bavarezët”, ylli Lewandowski ndëshkon Barcelonën (VIDEO)

Bayern Munich po dhuron spektakël në Camp Nou dhe pas disa aksionesh të bukura, ka ardhur edhe goli i të zakonshmit Robert Lewandowski.

Musiala është ai që pasi merr top provon goditjen por shtylla i mohon golin talentit të vitit 2003, edhe pse topi kthehet aty ku ndodhet polaku që realizon 0-2 për djemtë e Nagelsmann.

Related posts

Makina LUKSOZE e RONALDOS mbërrin tek REALI, ja kush ndodhet brenda saj (VIDEO)

Isa.Autor

RUSI 2018/ Low përgatit ndeshjet sekrete, skuadra e U20 udhëton posaçërisht për një lojtar të Gjermanisë

Sadik.Autor

PËRKRAH DY OBJEKTIVAT E BARCELONËS/ Guardiola: Neymar dhe Griezmann, lojtarët e duhur për…

Delo.autor

Leave a Comment