Futboll Seria A Sport

PAS FITORES ME PËRMBYSJE NDAJ VENEZIAN/ Allegri: Duhen përmirësuar shumë gjëra, kemi disa lojtarë që…

“Më mirë që fituam duke vuajtur”.

Massimiliano Allegri ka komentuar fitoren 3-2 të Juventus-it kundër Spezia-s në një intervistë të dhënë pas ndeshjes për DAZN.

“Përndryshe do të mendonim se jemi të mirë dhe nuk mund të bënim asgjë më shumë. Duhen përmirësuar shumë gjëra, kemi disa lojtarë që duhet të bëjnë më mirë në finalizimin e aksioneve”, ka thënë Allegri.

Ajo e sotmja ka qenë fitorja e parë e bardhezinjve në këtë kampionat.

Related posts

Humb 37 kg, ish-futbollisti kërkon të luajë Botërorin me Egjiptin

Sadik.Autor

“KUQEZINJTË” NUK DUHET TË ËNDËRROJNË”/ Flet ish-trajneri Capello: Merkaton e Milanit e shpëtuan…

Delo.autor

RREGULLI I “FIFA”-S/ Mala “burgoset” te Partizani, ja pse nuk ikën dot si lojtar i lirë

Delo.autor

Leave a Comment