Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

PAS FITORES NDAJ HUNGARISË/ Debutuesi Bajrami: Luajtëm shumë mirë, shpresoj të shënoj ndaj San Marinos…

Nedim Bajrami bëri një debutim pozitiv me fanellën e Kombëtares. Mesfushori i cili aktivizohet me Empolin në Serinë A, foli pas tirumfit 1-0 ndaj Hungarisë, teksa u shpreh:

“ Luajtëm shumë mirë të gjithë dhe jemi të lumtur që morën fitore. Është hera e dytë që jam këtu me ekipin dhe më kanë pritur mirë. Duhet të vazhdojmë kështu. Kam folur me trajnerin shumë, ndihem mirë në rolin tim në mesfushë.

E dinim që duhet ta fitonim këtë ndeshje dhe jemi të lumtur edhe me tifozët dhe duhet të mendojmë për ndeshjen tjetër. Nëse luaj shpresoj të shënoj në sfidën ndaj San Marinos.

Ndihem mirë edhe pse kam marrë një goditje”, u shpreh Bajrami.

Related posts

Cavani ëndërron Champions-in: Duhet të imitojmë këtë klub

Sadik.Autor

VAZHDON TË MAHNISË NË PREMIER/ Momenti kur Broja ndëshkon me një “PREDHË” Crystal Palace (VIDEO)

Delo.autor

Spalletti sulmon lojtarët pas barazimit me Napolin

Q.Autor

Leave a Comment