Futboll Premier League Sport

TALENTI I CHELSEA-T NË TELASHE/ Hajdutët i vjedhin kasafortën me medaljet e Champions-it dhe… (VIDEO)

Talenti i Çelsit, Rajs Xhejms, në telashe! Hajdutët i janë futur në shtëpi, teksa ishte në fushë ditën e martë në sfidën ndaj Zenitit.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, 21-vjeçari ka konfirmuar se shtëpija e tij ishte vjedhur më 14 shtator.

Ai ka kërkuar ndihmë për të indentifikuar personat e përfshirë në vjedhjen e një kasaforte nga shtëpia e tij që përmbante medaljet e Ligës së Kampionëve dhe Euro 2020. Katër klipe nga kamerat e sigurisë u publikuan gjithashtu me postimin në mediat sociale.

Related posts

Real Madrid dhe Barcelona duel për talentin e Schalke 04

Sadik.Autor

Plas tek Arsenali, futbollistët e tjerë duan që Sanchez të largohet para fundjavës

Q.Autor

CR7 U RIKTHYE NË “OLD TRAFDORD”/ Sa i kushtoi Ronaldo për Manchester United dhe cila do të jetë paga e tij…

Delo.autor

Leave a Comment