Futboll Sport

TË QESHURA PAFUND/ Çfarë ndodhi me Armando Brojën në stërvitje (VIDEO)

Armando Broja ka tërhequr sërish vëmendjen. Këtë herë sulmuesi e ka bërë gjatë një seance stërvitore.

Southampton ka postuar një video ku nuk mungojnë të qeshurat pas asaj që i ndodhi sulmuesi nga Malësia e Madhe që luan për Shqipërinë.

Broja, gjatë një ushtrimi në stërvitje, realizoi me goditjen e parë gol, kurse më pas e majta e tradhtoi dhe përfundoi i shtrirë.

Të qeshura, ndërkohë që ndonjë lojtar edhe u tremb mos Broja u dëmtua. Sulmuesi u çua menjëherë dhe vazhdoi përgatitjet.

Related posts

CHELSEA VË DUART NË KOKË/ Hazard: Ti më NJEH, unë kam DASHUR gjithmonë të…

Isa.Autor

INTER-JUVENTUS/ Nainggolan ndëshkon portierin me një “rraketë”, ja super goli (VIDEO)

Delo.autor

“ISHA 95% LOJTAR I “LOS BLANCOS”/ Dani Alvesh rrëfen një histori: Falenderoj presidentit që shmangu kalimin tim…

Delo.autor

Leave a Comment