Related posts

FLAMURTARI-TIRANA/ Pritet një duel ish-ësh dhe sikleti në Vlorë

Delo.autor

MILAN-BENEVENTO/ Pas shumë tentativash nga Ibrahimovic, ylli Hernandez mposht portierin Montipo (VIDEO)

Delo.autor

Hasan Lika flet për largimin nga Luftëtari: Asnjë qejfmbetje, por duhet të më…

Sadik.Autor

Leave a Comment