Futboll Premier League Sport

DERBI I ANGLISË/ Pas një asist nga Jota, Salah ndëshkon Manchester United. “Old Trafford” në heshtje (VIDEO)

Liverpooli e ka çuar në 4:0 epërsinë kundër Manchester Unitedit, në derbin më të madh anglez që po zhvillohet momentalisht në Old Trafford.

Mohamed Salah shënoi për 4:0 për Liverpoolin në minutën e 45-të.

Ai u la i vetëm në zonën e Unitedit dhe e mposhti portierin David de Gea me një goditje nga afërsia.

Ky ishte goli i dytë i Salahut në këtë takim, ndërkohë që ka kontribuuar edhe me një asist.

VIDEO

Related posts

Inter pret Bologna-n të dielën, kërkon të shmangë me çdo kusht rekordin

Q.Autor

Nëse largohet Jardim, Monaco do të tentojë Gallardon e River Plate

Sadik.Autor

Neymar del nga salla e operacionit, ja gjendja e tij

Q.Autor

Leave a Comment