Futboll Premier League Sport

GATTUSO DREJT PREMIER LEAGUE/ Ja klubi i njohur që e kërkon

Newcastle United është në kërkim të një trajneri të ri. Pas shkarkimit të Steve Bruce klubi anglez është duke e kërkuar zëvendësuesin.

Pronarët e rinj të klubit janë duke e monitoruar situatën e Gennaro Gattusos.

Trajneri italian është i papunë që prej largimit nga Napoli.

Klubi anglez thuhet se do ta kontaktojë 43-vjeçarin dhe do të nisë bisedimet për ta bindur të marrë drejtimin e ekipit nga Premier League.

Related posts

Shoqërohet në policin e Vlorës albitri i ndeshjes Flamurtati-Vllaznia

Sadik.Autor

I TRONDITUR NGA PANDEMIA/ Messi: Më goditi shumë shtyrja e këtij kompeticioni, nuk e kisha imagjinuar se…

Delo.autor

BADSTUBER PËRFUNDON JASHTË PLANEVE TË STUTTGART/ Nga premtim në dështim, ja diletanti më i paguar në botë

Delo.autor

Leave a Comment