Futboll Kategoria Superiore Sport

KUKËSI-TEUTA/ Pritet një sfidë e “luftuar” nga të dyja ekipet në “Elbasan Arena” (FORMACIONET ZYRTARE)

Do të startojë në orën 16:45, supersfida mes Kukësit dhe Teutës, që do të përmbyllë edhe javën e katërt të Kategorisë Superiore. Ky duel do të zhvillohet në “Elbasan Arena”, teksa të dyja skuadra vijnë pas barazimeve në ndeshjet e javës së 3-të.

Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare ku nuk mungojnë surprizat:

FORMACIONET ZYRTARE:

KUKËSI: Tafa, Hila, Bytyçi, De Lukas, Ndreca, Peposhi, Gj.Taipi, Milunoviç, Basha, Puntus, Da Silva. Trajner: D.Longo

TEUTA: Qirko, Selmani, Xhekson, Todorovski, Aleksi, Akuah, Daja, E.Vila, Kallaku, Koubemba, Plaku. Trajner: E.Martini

Related posts

“PERLA” NGA ANGLIA/ Realizohet goli i sezonit në Premier League

F.autor

UEFA për përjashtimin e Skënderbeut: Dënim i lehtë, por i përshtatshëm

Sadik.Autor

Trajneri portugez i Olimpiakosit i fiksuar me talentin shqiptar, gati ta marrë me vete në fazë përgatitore

Sadik.Autor

Leave a Comment