Gossip Sport

“NUK ËSHTË DHE AQ KEQ…”/ U ndanë përfundimisht? Icardi jep një mesazh dhe duket se “vulos” gjithçka (FOTO)

Falja duket se ishte e përkohshme dhe marrëdhënia mes Mauro Icardit dhe Wanda Naras ka marrë një tjetër kthesë. Sulmuesi ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku duket se konfirmon se është ndarë përfundimisht nga modelja.

28-vjeçari, ka postuar një foto me fanellën e PSG dhe shkruan: “Nuk është dhe aq keq të jesh vetëm”. Mirëpo, Icardi ende nuk e ka hequr gruan nga ndjekësit në rrjete sociale. Nga krahu tjetër, një javë më parë, Wanda Nra shkroi në Instagram se Icardi e ka tradhtuar me aktoren Eugenia Suarez.

“Shkatërrove një tjetër familje për një ku***’, duke pretenduar se Icardi kishte pasur një lidhje.
Kujtojmë se Icardi dhe Nara u martuan në maj 2014 pasi Nara la ish-bashkëlojtarin e Icardit në Sampdoria, Maxi Lopez, i cili kishte tre djem me modelen.

Related posts

PAS MARADONËS/ Tjetër zi në Argjentinë, shuhet trajneri legjendar…

Delo.autor

48 ekipe në Katar 2022, kundërshtohet nga klubet e mëdha

Sadik.Autor

“MBRETI I MERKATOS”/ Zbulohet shuma që do të përfitojë Igli TARE nga kontrata e re me Lazion

Isa.Autor

Leave a Comment