Futboll Seria A Sport

POZICION JASHTË LOJË PUNË CENTIMETRASH/ Por shikoni çfarë bën Leao me portierin e Romës (VIDEO)

Milani ka mbyllur 45′ e para ndaj Romes ne avantazh 0-1 por mund te ishte edhe 0-2 duke qene se per pak centimetra Zlatan Ibrahimovic ka qene ne pozicion jashte loje te asisti perfekt per Leao.

Ajo qe ben me pas portugezi deshmon edhe njehere talentin e tij, pasi ia kalon topin parabole portierit Rui Patricio dhe shenon me koke si ne stervitje…

VIDEO

Related posts

Kupa e Shqipërisë i lë “targën” SUPERLIGËS, pjesëmarrje masive në ndeshjen që nuk e priste askush

Isa.Autor

NOTAT PËR JAVËN E 33 NË SUPERIORE/ Partizani shkëlqen, Tirana bën “vetëvrasje”. Ja klubet që zhgënjejnë

Delo.autor

MAHNITËSE DHE SENSUALE/ Keita ”rikthen” bukuroshen italiane në Serie A (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment