Futboll Premier League Sport

4 FITORE NË 4 NDESHJE/ Ja kush është trajneri i muajit tetor në Premier League…

Chelsea i tij kryeson renditjen e Premier League falë një muaji tetor të shkëlqyer.

Londinezët kanë luajtur katër ndeshje, duke i fituar të gjitha dhe duke shënuar plot 14 gola, kundër vetëm një të pësuar.

Shifra marramendëse, që i kanë siguruar Thomas Tuchel çmimin e merituar të Manager of the Month.

Related posts

MORI PJESË NË NDESHJEN E BAMIRËSISË/ Mërgim Mavraj : Ndeshjet e Kosovës i kam parë me lot gëzimi…

Delo.autor

IBRA E ROONEY NË GARË MES TYRE/ Gara për trofeun “MVP” në futboll

Isa.Autor

Nis në “Selman Stërmasi”, super sfida Partizani do fitoren për Europën, Skënderbeu për krenarinë

Sadik.Autor

Leave a Comment