Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas një super aksioni nga “Qytetarët”, Jesus ndëshkon PSG-në (VIDEO)

Manchester City e ka përmbysur rezultatin dhe po e mund 2-1 Paris Saint Germainin.

Pas Raheem Sterling, që barazoi rezultatin në 1-1 në minutën e 63-të, ka shënuar sulmuesi Gabriel Jesus, për të përmbysur gjithçka.

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 76’, pas një super aksioni të vendasve.

VIDEO

Related posts

TEKNOLOGJIA DHE DASHURIA PËR EKIPIN E ZEMRËS/ Po bëhet virale, tifozi i moshuar i Liverpool këndon korin e famshëm… (VIDEO)

Delo.autor

Skënderbeu gati për festën e titullit, kërkon “hakmarrjen” ndaj Kukësit

Sadik.Autor

I DHA FITOREN JUVENTUS NË MINUTAT E FUNDIT/ Flet Douglas Costa: Pavarësisht të ftohtit, sot treguam se…

Delo.autor

Leave a Comment