Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Champions League: Mbyllet ndeshja Manchester City-PSG. Rezultati 2-1

Është sfida më e pritur e mbrëmjes së sotme.

Në Etihad Stadium do të përballen Manchester City dhe Paris Saint-Germain, që do të luftojnë për vendin e parë në Grupin A.

Guardiola ka vendosur t’i besojë nga minuta e parë Zinchenko-s dhe Sterling, ndërsa Pochettino ka lënë në stol Donnarumma-n, i cili ka luajtur kundër Qytetarëve në ndeshjen e parë.

Titullare treshja e frikshme Messi-Mbappe-Neymar.

 

LIVE/ Manchester City – PSG  2-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 76/ Manchester City kalon në avantazh me golin e shënuar nga Gabriel Jesus.

MINUTA 63/ Manchester City barazon shifrat me golin e shënuar nga Raheem Sterling.

MINUTA 50/ PSG kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kylian Mbappe.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

SPALLETTI PRANË LARGIMIT/ “Tërbohen” tifozët ZIKALTËR, duan CONTEN në pankinë

Isa.Autor

MPOSHTET NË FINALEN E “MINSK 2019″/ Nora Gjakova merr medaljen e argjendtë në Lojrat Olimpike

Delo.autor

E BUJSHME/ CHELSEA i Sarrit është gati të rrëmbejë dy mbrojtësit e Serie A, HYSAJ në festë

Isa.Autor

Leave a Comment