Champions League Futboll Sport

LIVE/ Champions League: Mbyllet ndeshja Atalanta-Manchester United. Rezultati 2-2

Atalanta dhe Manchester Unitedi zhvillojnë një prej ndeshjeve kryesore të javës së katërt të fazës grupore në Ligën e Kampionëve.

Djajtë e Kuq janë liderë në Grupin F me gjashtë pikë të arkëtuara, nga dy fitore dhe një humbje.

Skuadra italiane që është nikoqire në Gewiss Stadium, ka katër pikë nga një fitore, një barazim dhe një humbje, aq sa ka edhe Villarreali.

LIVE/ Atalanta – Manchester United  2-2

Mbyllet ndeshja

MINUTA 90+1/ Manchester United barazon shifrat me golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

MINUTA 58/ Atalanta kalon në avantazh me golin e shënuar nga Duvan Zapata.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 45+1/ Manchester United barazon shifrat me golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

MINUTA 12/ Atalanta kalon në avantazh me golin e shënuar nga Josip Ilicic.