Bundesliga Futboll Sport

“ISHTE NJË SKANDAL”/ Haaland shpërthen pas humbjes me Bayern: Ja çfarë më tha arbitri (VIDEO)

Erling Haaland nuk e ka fshehur pakënaqësinë pas humbjes 3-2 të pësuar kundër Bayern Munich në kampionat.

Sulmuesi norvegjez është ankuar hapur për arbitrimin, duke e cilësuar arbitrin e ndeshjes arrogant.

“Mendoj se arbitrimi ishte një skandal”, ka thënë Haaland në intervistën pas ndeshjes.

“Rasti i Reus? Ishte një penallti e pastër. E pyeta arbitrin ‘pse nuk shkon ta shikosh te VAR?”. Ai m’u përgjigj ‘nuk është e nevojshme’ si një arrogant.

“Jo. Duhet të qetësohem pak. Po, ai ishte arrogant dhe nuk dua të them më shumë”.

Related posts

ÇMENDURIA VJEN NGA KONGO/ Fitorja në frymën e fundit tërboi kundërshtarët, ekipi i njohur sulmohet me armë (VIDEO)

Delo.autor

E ËMA E RONALDOS HEDH “BOMBËN”/ Në futboll ka një mafia, nëse biri im do ishte spanjoll ose anglez…

Delo.autor

E BUJSHME/ Acarohet situata mes Interit dhe Icardit, ish-kapiteni përgatit gjyqin

Delo.autor

Leave a Comment