Futboll La Liga Sport

SOCIEDAD-REAL MADRID/ Dy gola në 10 minuta, Vinicius dhe Jovic dhurojnë spektakël për “Los Blancos” (VIDEO)

Është zhbllokuar në minutën e 47-të të pjesës së dytë ndeshja mes Sociedad dhe Real Madrid.

Ka qenë Vinicius që ka shënuar për Los Blancos.

Ylli brazilian ka finalizuar në mënyrën e duhur aksionin e bukur të ndërtuar me Jovic.

Dhjetë minuta më vonë ka ardhur edhe goli i dytë i miqve, i shënuar nga serbi.

VIDEO 1

Related posts

IBRAHIMOVIC LË PA PËRGJIGJE MILAN/ Menaxheri i yllit suedez: Rinovimi nuk ka të bëjë me paratë, por…

Delo.autor

Eleminuan Gjermaninë/ Koreanët Jugorët: Menduam se u kualifikuan pas golit të dytë

Isa.Autor

PAS ASENSIOS/ Dëmtohet transferta e bujshme e Real Madridit, humb…

Delo.autor

Leave a Comment