Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Inter-Torino. Rezultati 1-0

Interi është nikoqir i Torinos në Giuseppe Meazza për ndeshjen e xhiros së 19-të në Serie A.

Nerazzurrët kanë liderë të kampionatit me katër pikë më shumë se përcjellësit e parë, Napoli dhe Milan, ashtu që duan ta ruajnë ose ta rritin më shumë avantazhin.

Torino ka arkëtuar 25 pikë deri më tani dhe pozicionohet në vend të 11-të në renditjen tabelore.

 

LIVE/ Inter – Torino  1-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 30/ Inter kalon në avantazh me golin e shënuar nga Denzel Dumfries.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

LIGA E KAMPIONËVE/ Barcelona përballet me Bayern Munich për herë të parë që nga humbja turpëruese 8:2

Delo.autor

Treshja e sulmit e dëmtuar, Belgjika mund të bëjë ndryshime të mëdha për Anglinë

Sadik.Autor

OBJEKTIVAT E PRESIDENTIT TË KUKËSIT/ Safet Gjici: Duam titullin, në janar….

Isa.Autor

Leave a Comment