Futboll Kategoria Superiore Sport

“MAKTHI PARA KRISHTLINDJEVE”/ Ja koreografia tallëse e tifozëve të Tiranës me rivalët e tyre në “Air Albania” (FOTO)

Partizani-Tirana është sfida më e ndjekur në kampionatin tonë dhe tifozët e përjetojnë me shpirt çdo sekond. Para ndeshjes së sotme ka rënë në sy koreografia e tifozëve bardheblu.

Me një koreografi gjigante, duket fotoja e personazhit Grinç me mbishkrimin “Makthi përpara Krishtlindjeve”. E gjetur si ide duke pasur parasysh që jemi në prag festash.

Related posts

ZGJATI KONTRATËN DERI NË 2026/ Francezi ndihmon Barcelonën në çështjen “Torres”

Delo.autor

“ARRATISJA” E LOJTARIT NË FRANCË/ Douglas Costas dhe takimi me Neymar që ka zemëruar Juventusin

Delo.autor

Milan planifikon përforcimet, këto janë kërkesat e Gattusos

Sadik.Autor

Leave a Comment