Futboll La Liga Sport

PO BËHET VIRALE/ Ka aq shumë sa për të vendosur këmbët, Messi poston FOTON epike me “Topin e Artë”

Lionel Mesi fitoi “Topin e Artë” për herë të shtatë në karrierë. Argjentinasi mundi Robert Levandovskin në garën për këtë çmim. Tani lojtari po e shijon këtë moment në mënyrën më të mirë të mundshme.

Një foto e Mesit ka bërë bujë në të gjithë mediat. Në të duket ai dhe pjesa e tjetër e familjes në një divan, sëbashku me 7 Topat e Artë. E veçanta qëndron se njëri prej djemve të 34 vjeçarit ka mbështetur këmbën mbi një prej tyre, sikur të ishte diçka mëse normale.

Fitimi i këtij trofeu për Mesin tanimë është diçka normale. “Pleshti” vazhdon të shkruajë emrin e tij me gërma të arta në historinë e futbollit.

Related posts

9 LOJTARË DREJT LARGIMIT NGA “BERNABEU”/ Perez synon rreth 500 milionë euro nga shitjet, ja lista e “viktimave”

Delo.autor

10 DITË NGA FILLIMI I SEZONIT TË RI/ Juventusi jep lajmin e hidhur për Ronaldon, ja problemi i tij

Delo.autor

DALIN PAMJET SKANDALOZE “+18”/ Lojtarët filmohen duke kryer seks me femrën e zhveshur, zvarritje në tokë dhe akte të turpshme (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment