Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

VAZHDON SHKËLQIMIN NË TURQI/ Çekiçi mban gjallë shpresat për zonën Champions me golin e tij (VIDEO)

Endri Çekiçi vazhdon të dhurojë paraqitje të mira në Turqi. Mesfushori ishte protagonist absolut në fitoren e Koniasporit ndaj Antaliaspor.

25 vjeçari u aktivizua në minutën e 80 dhe në të 93 shënoi golin e fitores. Ky ishte goli i katërt në kampionat për këtë sezon në 16 ndeshje të luajtura.

Me këtë fitore Koniaspor ndodhet në vendin e dytë në renditje me 33 pikë të grumbulluara.

Related posts

PO BËHET VIRALE/ “Vidhet” Atalanta e Gjimshitit, anulimi i golit të barazimit tërbon Gasperinin (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

E FRIKSHME/ Ish-trajneri i Anglisë në GJENDJE TË RËNDË, humb ndjenjat në studio dhe… 

Isa.Autor

SUPERLIGA/ Tirana ndan pikët me Teutën, bardheblutë ndalen pas 3 fitoresh

bora.autor

Leave a Comment