Futboll Premier League Sport

16 GOLA NË 28 NDESHJE/ Tottenham ofron 45 milionë euro për kolumbianin. Brenda 48 orëve vjen përgjigja (EMRI)

Tottenham ka bërë një ofertë për sulmuesin e krahut të Porto-s, Luis Diaz.

Spurs, sipas Sicnoticias.pt, duket se kanë ofruar 45 milionë euro plus bonuse për kolumbianin që në këtë sezon ka shënuar 16 gola në 28 ndeshje deri tani në këtë sezon, plus gjashtë asiste.

Porto tani ka 48 orë për të dhënë një përgjigje për një lojtar që e vlerëson 60 milionë euro.

Related posts

SKANDALI ME ZBULIMIN E PAGAVE/ Brdariç: Në Gjermani do të shkonim te… gjykatësi!

Delo.autor

E DUAN REALI DHE BARÇA/ Talenti Erling Haland zbulon të ardhmen

Delo.autor

SKANDAL/ Arrestohet ish-piloti i Ferrarit, nën akuzë për hedhje lëndësh eksplozive

Delo.autor

Leave a Comment