Gossip Sport

NJIHET PËR FORMAT E SAJ BOMBASTIKE/ Mes shpatës dhe modës, Antonella Fiordelisi mahnit me FOTOT… hot

Antonella Fiordelisi është një prej femrave më seksi në Itali dhe shpeshherë pjesë e kronikave rozë. Ajo vazhdon karrierën e saj në botën e modelingut dhe është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Përveç botës së modës, bukuroshja ka një lidhje të ngushtë edhe me sportin, pasi ushtron sportin e skermës.

Antonela është shfaqur së fundmi me të brendshme, duke tërbuar ndjekësit me format e saj bombastike.

Related posts

MALLORCA NUK DORËZOHET/ Falë gabimit të Ter Stegen, Budmir shënon ndaj “Katalanasve” (VIDEO)

Delo.autor

NUK NDALET ME PËRFORCIMET NË MERKATO/ Juventus po mendon kthimin e bujshëm, por ka një problem

Delo.autor

CHIEVO NË VEND TË FUNDIT/ Sulmuesi serb “ngushëllohet” me të fejuarën super seksi (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment