Futboll Sport

BALOTELLI NUK NDRYSHON KURRË/ Shihni “bëmën” e fundit të “Super Marios” ndaj Insignes (VIDEO)

Mario Baloteli është thirrur së fundmi nga Roberto Mançini me kombëtaren italiane pas disa kohësh mungesë.

“Super Mario” njihet si një person që bën veprime të rebeluara teksa e fundit është me sulmuesin e Napolit, Lorenco Insinje. Baloteli publikon një video në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” ku ndodhet në dhomat e zhveshjes dhe lojtari i napoletanëve po vishej dhe kur ky i fundit e kuptoi e mori me shaka.

Baloteli me fanellën e Adana Demirsporit në Superligën e Turqisë është aktivizuar në total në 19 ndeshje nga ku ka realizuar 8 gola dhe ka dhuruar 3 asiste.

Related posts

Nuk ka më dyshime, De Bruyne e zbulon aksidentalisht të ardhmen e Alexis Sanchezit

Q.Autor

TALENT I PAKRAHASUESHËM/ “SHPIKJA” e këtij 9 vjeçari po mahnit BOTËN dhe bëhet virale (VIDEO)

Delo.autor

Formacionet zyrtare: Sevilla – Atletico Madrid

Q.Autor

Leave a Comment