Gossip Sport

EFEKTI RONALDO/ Nxiti fansat e CR7, Irina Shayk humbi 11 milionë ndjekës në 24 orë (FOTO)

Modelja  dhe aktorja e famshme ruse, Irina Shaik, ka nxitur fansat e ish-të dashurit të saj, Kristiano Ronaldos, e cila bëri që të humbasë 11 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Irina i kishte thënë fansave të saj që mos ta ndiqnin më nëse e njihnin atë vetëm se ishte ish-e dashura e Ronaldos.

Kjo bë gjëri që të nxiste shumë fansat e portugezit dhe solli një humbje të madhe të ndjekësve në rrjetet e saj sociale.

Gjithashtu nuk munguan as komentet negative ku shkruanin se modelja ishte askush përpara se të njihte Ronaldon.

Related posts

MERKATO NË ITALI/ Blerje, shitje, negociata: Kjo është situata e skuadrave të Serisë A

Isa.Autor

TRONDITET FUTBOLLI/ “PËRGJAKET” dueli Napoli-Liverpool, një TIFOZ GJENDET i….

Isa.Autor

U KRITIKUA PASI REFUZOI TË FESTONTE GOLIN/ Perez i tregon derën e largimit Gareth Bales tek…

Delo.autor

Leave a Comment