Futboll Sport

LAJME SHOKUESE NGA URUGUAI/ Policët shkojnë për të arrestuar objektivin e Interit në merkato

Një lajm i bujshëm është përhapur nëpër mediat italiane. Për mesfushorin e Kaljarit, Nahitan Nandez është dhënë një urdhër arresti.

Sipas mediave lokale, policët kishin shkuar në shtëpinë e tij në Uruguai për ta arrestuar, por ai ishte nisur në Itali në ato momente. Lojtari është denoncuar nga partnerja e tij, Sara Garsia Mauri për dhunë verbale dhe fizike.

Nandez ishte një ndër objektivat e Interit për merkaton, ku gjatë verës ishte shumë afër transferimit tek zikaltërit.

Related posts

Miqësore pa tifozë! Stadiumi francez në “pikë të hallit” (VIDEO)

Sadik.Autor

Befason Raikkonen/ Piloti finlandez gati të lërë Ferrari-n për një sport tjetër

Sadik.Autor

LIVE/ Zvicra kërkon maksimumin ndaj Kosta Rikës

Sadik.Autor

Leave a Comment