Futboll Seria A Sport

MILAN-ROMA/ “Kuqezinjtë”përfitojnë një penallti, Giroud nuk fal nga pika e bardhë (VIDEO)

Milani ka kaluar shumë shpejt në epërsi ndaj Romës në sfidën që po zhvillohet në San Siro.

Në minutën e shtatë, vendasit fituan një penallti me ndihmën e VAR, që pretendoi për një prekje me dorë, apo më mirë më thënë një devijim të topit të Theo Hernandez.

Dhe nga pika e bardhë, nuk gaboi Oliver Giroud, duke realizuar për 1-0.

VIDEO

Related posts

BABAI I MOISE KEAN PREMTON “SURPRIZA”/ Talentin e Juventus e kërkojnë në Premier League tek…

Delo.autor

MUNDËN TURQIN/ RUSËT tregojnë “sekretin”: “Fituam falë PËLLUMBAVE mbi fushë…!”

Isa.Autor

TOP 10 STADIUMET NË EVROPË/ “Etihad” i City-t i mposht të gjithë (FOTOT)

bora.autor

Leave a Comment