Formula 1 Sport Të tjera

FORMULA 1/ Mohammed Ben Sulayem, garazhi i presidentit të ri të FIA-s vlen 130 milionë euro (FOTO)

Pasardhësi i jean, Todt, ish-kampion në garat rally, mund të krenohet me një koleksion makinash me të vërtetë unik.

Në garazhin e presidentit të ri të FIA-s janë disa prej markave më prestigjioze në botë, si Ferrari, Porsche, Jaguar dhe Bugatti.

Ja koleksioni i tij me katër rrota që vlen  më shumë se 130 milionë euro.

Related posts

GOLI RASHICËS KUNDËR BAYER LEVERKUSEN/ Gjermanët thurin elozhe: Më i miri i të gjitha kohëve…

Delo.autor

ELIMINATORET E EUROPIANIT/ Hidhet shorti, Shqipëria U-19 mëson rivalët në grup

Delo.autor

MEDIAT SPANJOLLE PLASIN BOMBËN/ Modric tek Inter, me kosto zero (DETAJE)

Isa.Autor

Leave a Comment