Formula 1 Sport Të tjera

FORMULA 1/ Mohammed Ben Sulayem, garazhi i presidentit të ri të FIA-s vlen 130 milionë euro (FOTO)

Pasardhësi i jean, Todt, ish-kampion në garat rally, mund të krenohet me një koleksion makinash me të vërtetë unik.

Në garazhin e presidentit të ri të FIA-s janë disa prej markave më prestigjioze në botë, si Ferrari, Porsche, Jaguar dhe Bugatti.

Ja koleksioni i tij me katër rrota që vlen  më shumë se 130 milionë euro.

Related posts

NGA TOTTENHAM TEK ELBASANI/ Mbrojtësi Marku: Do ta shpëtojmë sezonin, dua të arrij kombëtaren e Shqipërisë

Delo.autor

“PERFEKT NË MBROJTJE DHE NË SULM”/ Ja çfarë shkruan media italiane për Berat Djimsitin

Delo.autor

KLUBI I SERIE A KËRKON SUSON/ Sulmuesi nuk po gjen hapsirë, Milan e shet për…

Delo.autor

Leave a Comment