SKANDAL NË MIQËSORE/ Plas grushti mes ekipit shqiptar dhe atij rus në Antalia (VIDEO)

Në ndeshjen miqësore mes Shkupit dhe ekipit nga Rusia, Fakel Voronezh ka ndodhur një përleshje.

Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por në minutën e fundit të takimin pas një ndërhyrje është krijuar një tollovi e madhe ku nuk kanë munguar as grushtet të ndarë nga të dyja skuadrat.

Në minutën e 90-të kur rezultati ishte 1:0 për ekipin rus filloi tollovia dhe grushtet nga të dy anët.

Megjithatë, pak minuta më vonë u qetësua gjendja dhe ndeshja vazhdoi edhe për pak minuta.

Deri në fund nuk pati as ndryshim rezultati dhe Fakel Voronezh fitoi këtë miqësore.