Ndeshjet Live Sport

LIVE/ La Liga: Po luhet ndeshja Real Madrid-Granada. Rezultati 0-0

Myrto Uzuni do të bëjë debutimin e tij në kampionatin spanjoll në një nga tempujt e futbollit botëror, “Santiago Bernabeu”. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare është përzgjedhur në formacionin titullar të Granadës në ndeshjen e sotme në fushën e Real Madrid.

Edhe pe kishte pak ditë në radhët e klubit spanjoll, pasi u transferua atje vetëm në ditën e fundit të merkatos së janarit, sulmuesi ka fituar besimin e trajnerit Moreno dhe ky i fundit ka vendosur që ta aktivizojë në sfidën ndaj kryesuesve të kampionatit spanjoll.

 

LIVE/ Real Madrid – Granada  0-0

 

MINUTA 1/ Nis ndeshja

Related posts

INTERI RILIND NË CHAMPIONS/ 3 gola për 3 pikë, Inzaghi: U argëtova

Delo.autor

POLEMIKAT PËR ÇNARIN/ Burba replikon me Olsi Ramën: Po eklipsohen problemet e sezonit të fundit

Delo.autor

PO MAHNIT TURQINË ME FORMËN E MOMENTIT/ Ja si u vlerësua Vedat Muriqi për këtë javë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment