Ekskluzive Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

KA DITËLINDJEN/ Ish-kapiteni Lorik Cana feston 36 vjetorin, ja urimet speciale (FOTO)

Lorik Cana, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, feston sot 36-vjetorin e lindjes së tij. Ai konsiderohet një prej futbollistëve shqiptarë më të mirë të të gjitha kohërave dhe një legjendë e pakontestueshme e kombëtares.

Ish-futbollisti po shijon jetën familjare me Monikën dhe djalin Boikenin.

Në këtë ditë të veçantë merr urim special i ka shkuar nga Federata Shqiptare e Futbollit, e cila në faqen zyrtare në Instagram ka shkruar: “Lorik Cana feston ditëlindjen e 36. U bëfsh 100 vjeç “Kapiten”.

Dhe një urim nga Klubi francez Marseille i cili e ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram. /Alpesport.al

Related posts

MBYLLEN GRUPET CHAMPIONS/ Premton përballje gjigandësh, ja kur hidhet shorti i fazës së 1/8

Delo.autor

NË PRAG TË NDESHJES NDAJ GIRONAS/ Solari: Nuk bëjmë spekulime mbi të ardhmen, jemi duke…

Delo.autor

“KUSH KA AMBICIE NUK KA FRIKË”/ Allegri dhe Nedved me mesazh të qartë (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment