Futboll Sport

E BUJSHME/ Salah largohet nga Liverpool dhe i bashkohet Barcelonës

Futbollisti i Liverpool, Mohamed Salah është afër largimit nga “Anfield” pas pesë viteve të kaluara në Angli.

Sulmuesi nuk e ka vazhduar ende kontratën me “Reds” dhe mesa duket kjo nuk do të ndodhë.

Ata duket se e dinë këtë edhe në Liverpool, ndaj do të tentojnë të fitojnë para duke e shitur për të cilin klubet rreshtohen njëra pas tjetrës.

E fundit në seri është Barcelona, ​​e cila po përgatit një ofertë tronditëse për Salah dhe po kërkon një mënyrë për ta tërhequr atë në Spanjë.

Salah ka një tjetër sezon të mrekullueshëm me 36 ndeshje, 20 gola dhe10 asistime.

Related posts

SKANDALI NË DERBIN E MADONINËS/ Sy të nxirë e brinjë të thyera, karriera e Ibrahimovic mes… sherreve

Delo.autor

PENALLTIA E CR7 NË “SAN SIRO”/ Presidenti i Fiorentinas “thumbon” Juventusin sërish

Delo.autor

U OPERUA TALENTI I CHELEAT/ Ja kur rikthehet Hundson-Odoi në fushën e blertë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment