Futboll Sport

LEAO DHURON SPEKTAKËL/ Shihni super roveshatën e realizuar në stërvitje (VIDEO)

Rafael Leao po kalon një moment të shkëlqyer me Milanin, teksa me paraqitjet, golat dhe asistet e tij kanë ndihmuar kuqezinjtë që të mbajnë aktualisht vendin e parë në klasifikimin e përgjithshëm të Serisë A.

Së fundmi ylli i Milanit, ka dhuruar spektakël në stërvitje me kuqezinjtë teksa ka realizuar një supergol me roveshatë, duke e dërguar atë top në trekëndësh.

Një finalizim perfekt për sulmuesin portugez.

Aktualisht me fanellën e Milanit, 22-vjeçari në Serinë A është aktivizuar gjithsej në 24 ndeshje nga ku ka mundur të realizojë 8 gola dhe të dhurojë 4 asiste.

VIDEO

Related posts

SUPERIORJA LUAN JAVËN E 15 NË MESJAVË/ Spikat derbi Partizani-Tirana, ja sfidat e fundit të vitit 2021…

Delo.autor

EMOCIONUESE/ U nda papritur nga jeta, Fadil VOKRRI nderohet sërish në Kosovë

Isa.Autor

PASKA QENË ROMANTIK PANUCCI/ Trajneri zbulon si u njoh me partneren: I mora të fejuarën SHOKUT të…

Isa.Autor

Leave a Comment