Champions League Futboll Sport

PËRMBYSJE E “ÇMENDUR” NDAJ PSG! Benzema i DHURON kualifikim Real Madrid

Real Madrid ka kaluar në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve pas një fitore spektakolare përballë PSG-së.

Një ndeshje që pas një ore lojë shihte parisienët thuajse të sigurt drejt kualifikimit, por që ndryshoi falë Karim Benzema, autor i tre golave në këtë duel.

Related posts

PARA DERBIT KRYEQYTETAS/ “Fanaticsat” futen në fushë dhe i japin “zemër” skuadrës (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Ish-lojtari bavarez kryqëzon Ozilin: Si një bretkosë e vdekur në fushë, s’e ka vendin…

Isa.Autor

E BUJSHME/ E kërcënoi se do ta lërë jashtë Champions-it, UEFA merr vendimin për Juventus

Delo.autor

Leave a Comment