Futboll Sport

“DHIMBJA JOTE ËSHTË DHIMBJA JONË”/ Drama e Ronaldos hidhëron “djajtë”, të gjithë pranë portugezit

C.Ronaldo dhe familja e tij përjetuan mbrëmjen e djeshme një dramë të madhe teksa Georgina, humbi një nga dy binjakët që po sillte në jetë. Ylli portugez njoftoi këtë humbje të madhe në rrjetet e tij sociale duke kërkuar ndër të tjera privatësi dhe mirëkuptim në këtë moment të vështirë.

Me dhimbjen e Ronaldos është bashkuar klubi i United dhe e gjithë bota e futbollit, miq, kolegë e personazhe të ndryshëm i shprehën ngushëllimet sulmuesit portugez:

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Dhimbja jote është dhimbja jonë”, me këto fjalë klubi i Man.United i bëri share postimit të Ronaldos, fjalë që më pas u stampuan në të gjithë të përditshmet britanike.

Related posts

TRIUMFOI NË “AUSTRALIAN OPEN”/ Rrëfehet tenisti Djokovic: Kam luajtur i dëmtuar, tërheqja ishte 2.5 centimetra

Delo.autor

INTER U SHPALL KAMPION I ITALISË/ Mbrojtësi Skriniar: Suksesi më i madh. Kam vetëm një peng…

Delo.autor

RIKTHEHET FRIKSHËM SI DIKUR/ Fantastik Rashica, talenti shqiptar i shënon edhe Dortmundit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment