Futboll Gossip Sport

EMOCIONUESE/ E bija e Xhakës na gëzon dyfish, shihni si këndon nën ritmet e muzikës “Kuq e Zi”

Edhe pse përfaqëson një tjetër kombëtare në lojërat e kompeticioneve të rëndësishme, Granit Xhaka, e shpreh hapur atdhetarizmin dhe dashurinë për atdheun, sa herë që i jepet mundësia.

Simbolet e shqiponjës dykrenare pas golave të shënuar, por edhe deklaratat patriotike për Shqipërinë, duket se mesfushori i ka përcjellë tek vajza e tij, e lindur në Angli.

Ylli i Arsenalit ka shpërndarë së fundmi një video emocionuese në “Tik Tok”,, ku shihet vajza e tij e vogël, duke kërcyer dhe kënduar nën ritmet e këngës “Kuq e Zi” të Elvana Gjatës. “Krenar” ishte mbishkrimi i vendosur nga 29-vjeçari, në videon e postuar, e cila ka marrë miliona shikime.

VIDEO

Related posts

DJALI I TARES ME MESAZH KRENARIE/ Etien tregon për cilën kombëtare do të luajë (FOTO)

Delo.autor

MALAZEZËT KAMPIONËT E DEMBELIZMIT/ Shpallen fitues të “Lojërave Olimpike të përtacisë” (VIDEO)

Isa.Autor

SHTANGEN “QYTETARËT”/ Portieri Ederson kapet në befasi nga 30 metra largësi (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment