Futboll Gossip

MË SEKSI SE KURRË/ E fejuara e “të dështuarit” te Reali çmend rrjetin me postimet e fundit (FOTO)

Aurah Ruiz është e fejuara ish-futbollistit të Realit dhe PSG, Hese Rodrigez, i cili shihej si një talent i madh, por më pas karriera e tij shkoi drejt rënies.

Gjithsesi, Ruiz, është ajo që merr një vëmendje shumë të madhe që pas propozimit që futbollisti spanjoll i bëri për t’u martuar.

Modelja ka postuar fotot e saj më të fundit, e cila shfaqet më seksi se kurrë dhe që ka marrë vëmendjen e mediave dhe fansave me format e saj trupore.

Related posts

AKORDI VLLAZNIA-DA SILVA/ Shkresë në FSHF për pagat, ja prapaskenat me fantazistin brazilian…

Delo.autor

KËRKOHET ME NGULM NGA GJIGANTI SPANJOLL/ Mesfushori Wijnaldum vendos të ardhmen, shtang trajnerin Klopp

Delo.autor

FOTOLAJM/ “Ndizet” merkato, Icardi zbulon shtëpinë e tij të re në qytetin e …

bora.autor

Leave a Comment