Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Titulli kampion do të jetë mbyllja e duhur, Ibrahimoviç mund t’i japë lamtumirën futbollit në fund të sezonit

Duket se Zllatan Ibrahimoviç është drejt ditëve të tij të fundit në futbollin e luajtur, siç bëjnë me dije mediat italiane.

Në ndeshjen e radhës me Veronën, Zhiru pritet të nisë sërish si titullar, me formën e suedezit që do ta mbajë atë përsëri në stol.

Siç bën me dije gazeta e mirënjohur italiane “Corriere della Sera”, lamtumira e tij nga futbolli i luajtur mund të vijë që në fund të këtij sezoni, me fitimin e kampionatit që do të ishte mbyllja e duhur e një karriere të gjatë dhe fantastike.

Related posts

FORMACIONET ZYRTARE/ Roma kërkon fitore ndaj Udineses

Isa.Autor

PO KALON NJË MOMENT TË VËSHTIRË/ Klubi i njohur i Bundesligës 20 ndeshje pa fitore, shikoni çfarë bëjnë tifozët

Delo.autor

Perez blindon Asensio: “Për ne vlen €700 milionë!”

Q.Autor

Leave a Comment