Futboll Gossip

REFUZOI TË POZONTE NË REVISTAT PËR TË RRITUR/ Atletja më seksi në botë ka një plan të ri me Nejmarin

Ajo njihet si atletja më seksi në botë. Bëhet fjalë për gjermanen 23-vjeçare, Alisa Shmid, e cila është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të bukurisë së saj.

Duket se së fundmi ajo ka marrë dhe një vëmendje të madhe nga bota e futbollit, pas një postimi në rrjetet sociale ku shfaqej në krah të futbollistit më të shtrenjtë në histori, Nejmar.

Atletja postoi një foto me sulmuesin, ku ngrihej një pyetje për ndjekësit: “A duhet të bëjmë një garë së bashku?”.

 

Kjo gjë ka bërë që të ngrihen pyetje të tjera, nëse ka diçka midis brazilianit dhe atletes 23-vjeçare.

Kujtojmë që Shmid në të kaluarën ka refuzuar që të shfaqej në revistën “Playboy”, duke menduar për reputacionin e saj.

 

Related posts

SHTOHEN TELASHET PËR GUARDIOLËN/ Manchester Cityt i dëmtohet edhe një lojtar tjetër

Delo.autor

LEGJIONARËT/ Dekor fantastik në Selanik, hidhërohen Basha e Mavraj!

Isa.Autor

REFORMA NË SPORT/ Presidenti Duka takon ministren Denaj, ja draf-projekti

Delo.autor

Leave a Comment