Futboll Sport

HAKMARRJE EPIKE E MODRIÇ NDAJ SALAH/ Ja çfarë i tha kroati sulmuesit të Liverpulit pas finales së Champions-it

Reali i Madridit mori një fitore historike përballë Liverpulit në finalen e Ligës së Kampionëve në Paris, ku arriti të fitonte dhe titullin e 14-të në këtë kompeticion.

Gjithsesi përpara finales, sulmuesi i të “Kuqve”, Mohamed Salah, ka provokuar jo pak herë futbollistët e Realit, i cili theksonte se Liverpul do të ishte skuadra që do të triumfonte më shumë.

Në një intervistë për një podcast, sulmuesi brazilian i Realit, Rodrigo, tregoi se çfarë i tha Luka Modriç sulmuesit egjiptian, duke e cilësuar dhe si një hakmarrje epike.

“Mirë, mirë, herës tjetër provoje përsëri…”, ishin fjalët e përdorura nga mesfushori në drejtim të Salah.

Related posts

REALIZOI SUPER GOL NDAJ TEUTËS/ Mbrojtësi Hoxhallari: Na pëlqen të luajmë me kreun, Vllazni është radha jote

Delo.autor

“SHYQYR HUMBËM 2-1 NDAJ BYLIS”/ Egbo: Jemi të qetë, me Kukësin si ndeshje derbi

Delo.autor

PAS DËMTIMIT TË FRIKSHËM/ Harry Kane përfundon në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment