Futboll Sport

MERR VENDIMIN FINAL? Luis Suarez drejt një rikthimi të BUJSHËM tek…

Luis Suarez ka përfunduar kontratën me Atletiko Madridin dhe tani është në kërkim të një tjetër eksperience. Ditët e fundit uruguaiani po konsideron një rikthim emocional në atdhe, te Nacional Montevideo, klubi nga ku ka nisur edhe karrierën.

Ndërsa 35- vjeçari ka takuar presidentin e klubit për të folur për kushtet, një takim që ka rezultuar pozitiv, tifozët e Nacionalit janë përfshirë nga entuziazmi për rikthimin e mundshëm të Luis Suarezit dhe nuk kanë ngurruar ta shprehin këtë qoftë në rrugët e qytetit, qoftë në profilin e sulmuesit.

Një zgjedhje kjo e papritur nga ana e Suarez, i cili në ditët e fundit u përfol lidhur me një transferim të mundshëm te Borusia Dortmund.

Related posts

NUK I MBAN NERVAT/ Humbi ndeshjen, portieri godet pajisjen e VAR-it (VIDEO)

Delo.autor

ZBULON NJË TJETËR EMËR VIP-I SHQIPTAR/ Pjesë e kastit të aktorëve të filmit të Bes Kallakut futbollisti i Kombëtares… (FOTO)

Delo.autor

NË PRAG TË NDESHJES MIQËSORE/ Partizani përgatitet si ilegal, struket në “guaskë”

Delo.autor

Leave a Comment