Futboll Gossip Sport

KONFIRMON ROMANCËN ME BENZEMA? Modelja amerikane publikon fotot e para me futbollistin teksa…

Modelja Xhordan Ozuna ka konfirmuar romancën e saj me yllin e futbollit, Karin Benzema.

jordan ozuna

32-vjeçarja amerkinae ka publikuar imazhet e para me sportistin në rrjetin social Instagram. Në një nga fotot modelja dhe Benzema shihen të përqafuar, ndërsa në imazhin duke folur në video-call.

jordan ozuna benzema1

Edhe pse Xhordan nuk komenton lidhjen me 34-vjeçarin, këto foto në profilin e saj vlejnë sa një mijë fjalë.

jordan ozuna benzema2

Nga ana tjetër vetë Benzema nuk i ka publikuar këto pamje në rrjetin e tij social, siç duket po fokusohet tek karriera e tij.

jordan ozuna1

Thashethemet se dyshja janë bashkë nisën pasi ata u fotografuan së bashku në bordin e një jahti luksoz në mes të korrikut.

jordan ozuna4

Francezi po shijonte pushimet në krah të modeles, pasi mbylljes së sezonit me klubin bardhezi.

Modelja amerikane punon me agjenci të rëndësishme modelimi si ‘Tricia Brink Management’, ‘The Salt Agency’, ‘Caroline Gleason Management’ dhe ‘State Management’.

jordan ozuna3

Related posts

LIVERPOOL-WOLVES/ Ylli Salah përfiton nga gabimi në mbrojtje dhe zhbllokon sfidën për “Të Kuqtë” (VIDEO)

Delo.autor

MOMENTE FRIKE NË NEWCASTLE-TOTTENHAM/ Dy lojtarë “i shpëtojnë” jetën tifozit, arbitri ndal lojën (VIDEO)

Delo.autor

ÇUDIA/ Shtypi meksikan sulmon MARADONËN: Eshtë një I DROGUAR, I PAAFTË

Isa.Autor

Leave a Comment