Futboll Sport

POGBA NUK DO JETË I VETMI/ Juventusi përgatit një tjetër rikthim të bujshëm në skuadër

Juventusi duket se nuk do të ndalet në merkato, ku pas transferimeve të Di Maria, Pogba dhe Bremer, “Zonja” duket se ka nisur nga puna për një rikthim të bujshëm siç është mesfushori Miralem Pjaniç.

PJANIC

Sipas raportimeve nga “Tuttomercato.web”, bardhezinjtë kanë nisur kontaktet me agjentin e futbollistit i cili nuk ka arritur dot të përshtatet te Barcelona pas transferimit atje në një marrëveshje që dërgoi në Toirno brazilianin, Arthur.

Pjaniç do të ishte një zgjidhje ideale për Alegrin i cili e njeh mirë lojtrain dhe do ta aktivizonte menjëherë si titullar duke parë dhe problemet e fundit me dëmtimet e Pogba dhe Mekeni.

Related posts

HYSAJ E TEPRON ME RAHMANIN/ Çfarë po ndodh mes shqiptarëve të Napolit (VIDEO)

Delo.autor

FITOI TROFEUN E PARË ME AJAXIN/ De Jong i hapet “oreksi”: Nuk jemi të kënaqur me një kupë, finalja me…

Delo.autor

MOMENTE TË VËSHTIRA TEK EKIPI/ Guardiola: Ky është lojtari që më mungon më shumë tek City

Delo.autor

Leave a Comment