Futboll Sport

MESAZHE DHE FOTO “HOT”/ Bëhen publike bisedat provokuese midis modeles së faqeve porno me sulmuesin e Realit

Influencer-ja argjentinase, Xhuliana Orejano, ishte në qendër të faqeve rozë pas flirteve që ka pasur me futbollistin e Real Madridit, Vinicius Zhunior.

Bukuroshja ka pranuar për mediat vendase se një numër i madh futbollistësh të njohur i shkruajnë dhe se me yllin brazilian ka shkëmbyer mesazhe dhe fotografi.

Në bisedën që është shpërndarë në rrjetet sociale shihen qartë mesazhet që i ka dërguar braziliani, si edhe replikat në disa fotografi provokuese në ‘inbox’.

 

 

Pjesë nga biseda:

-“Si je?”

-“Mirë, po ti?”

-“Flet spanisht, cfarë po bën?”

-“Asgjë po ti,”

-“Duke ngrënë akullore”

-“Shumë mirë”

“Ciudad Noticias” njofton se Juliana është shumë e njohur në Instagram dhe Tik Tok, madje po mendon seriozisht të fillojë të fitojë para në platformat që ofrojnë përmbajtje erotike.

Related posts

I LODHUR/ Vrapime dhe ushtrime të lehta, ja si po stërvitet RONALDO (VIDEO)

Isa.Autor

LËSHOHET “BOMBA” NGA FRANCA/ Klubi italian ofron 70 milionë euro për talentin e Ligue 1…

Delo.autor

SHKËLQEN NË TURQI/ Ish-lojtari i Milan dhuron spektakël me Karagumruk, shikoni SUPER GOLIN e realizuar (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment