Futboll Sport

NISËN FESTËN PARA KOHE/ Dalin pamjet e futbollistëve të Kamerunit teksa mbërritën në stadium

Në stadiumin “Al Janoub” po luhet përballja Zvicër-Kamerun në Botërorin “KATAR 2022”.

Në Twitter është shpërndarë një video e ekipit kamerunas teksa mbërrijnë në stadium.

Ata duken mjaft të lumtur dhe mesa duket pretendojnë të fitojnë në ndeshjen e parë debutuese.

Kameruni është në grupin G së bashku me Zvicrën, Brazilin dhe Serbinë.

 

Related posts

SHQIPËRI-KOSOVË/ Aksioni fantastik, Balaj kalon në avantazh “kuqezinjtë” e Rejës (VIDEO)

Delo.autor

PIOLI MERR LAJMIN E MIRË/ Ibra rikhehet në stërvitje pas dëmtimit. Gati për “finalen” ndaj Manchester United

Delo.autor

LIVE/ Superiore: Mbyllet ndeshja Vllaznia-Tirana në “Loro Bariçi”. Rezultati 3-2

Delo.autor

Leave a Comment