Cudirat e Boterorit Futboll Sport

PIKANTE NGA BOTËRORI/ Fitorja ndaj Argjentinës, shihni çfarë bëjnë lojtarët e Arabisë Saudite në dhomat e zhveshjes

Arabia Saudite i habiti të gjithë me fitoren 1-2 ndaj Argjentinës, në ndeshjen e parë të Botërorit. Golit të Lionel Messit iu përgjigj Al Shehri dhe Al Daësari.

Takimi i luajur në Lusail Iconic Stadium (Lusail) ishte mjaft emocionues, një nga sfidat më të bukura të kompeticionit madhor deri më tani.

Pas takimit, lojtarët arab, së bashku se stafin teknik dhe klubin festuan gjatë në dhomat e zhveshjes. Natyrisht, e gjithë festa është e “ligjshme”, pas arritjes së një rezultati të tillë.

VIDEO

Related posts

HISTORIA E PABESUESHME E VAN DIJK/ Nga “mbrojtës i djathtë i ngathët”, në qendërmbrojtësin më të mirë në botë

bora.autor

Rekord i shitjes së biletave për Kupën e Botës

Sadik.Autor

​Klopp e mbron Salahun pas akuzave për simulim, “FAF” nuk pranoi ta dënojë egjiptian

Delo.autor

Leave a Comment