Futboll Sport

PUBLIKOHEN FORMACIONET ZYRTARE/ Ja si rreshohet Katari dhe Senegali

Do të startojë në orën 14:00, në stadiumin “Al Thumama”, sfida Katar-Senegal, e vlefshme për Grupin A të Botërorit “KATAR 2022”.

Vendi organizator i Kupës së Botës kërkon triumfin e parë në këtë edicion.

E njëjta gjë vlen edhe për afrikanët, të cilët synojnë tre pikët e para në fazën e grupeve.

 

 

FORMACIONET ZYRTARE –

KATAR –

ka

SENEGAL –

se

STATISTIKAT NGA FAQJA E SPECIALIZUAR “SOFA SCORE” –

316146671_1274295576476372_911699361005073795_n

Related posts

A KA NDODHUR DIÇKA? Messi “nuk e kuptoi” asnjëherë se përse ky lojtar nuk luante tek Barcelona, ja emri…

Delo.autor

ZHGËNJEN TIFOZËT E BARCELONËS/ Marotta: Lautaro nuk ka shfaqur kurrë dëshirën për tu larguar

Delo.autor

VIDEO/ Klopp: Goli i Salah kundër Man City do mbahet mend edhe pas 50 viteve

Delo.autor

Leave a Comment