Futboll Gossip Sport

POZON “TOPLESS” NGA PLAZHI/ Ivana Knoll plotëson dëshirën e tifozëve

Tifozja seksi e Kroacisë në Botëror, Ivana Knoll, ka tërhequr një vëmendje të madhe nga mediat sportive në botë. Kësaj radhe, bukuroshja 30-vjeçare ka zgjedhur që të postojë një foto ku shfaqet “topless” në plazh, duke shkruar “Ç’kemi djema”.

Fansat nuk kanë ngurruar të komentojnë, duke shfaqur dashurinë e tyre për Ivanën, nga e cila kërkonin që të shfaqej nudo nëse Kroacia do të fitonte Botërorin e Katarit.

116

Related posts

STATISTIKAT/ Mbappe lojtari më i shtrenjtë në planet, “Pleshti” jashtë podiumit. Ja klasifikimi…

Delo.autor

SIGUROJNË FITORE TË ARTË/ “Gjirokastritët” “gjunjëzojnë” Laçin dhe arbitrat

Delo.autor

“DO TË ISHTE FANTASTIKE QË…”/ Modric “thumbon” Realin për të ardhmen, kroati kujton fundin e legjendave

Delo.autor

Leave a Comment