Futboll Sport

LIVE/ Mbyllen 20 minuta: Serbia kryeson ndaj Zvicrës falë Mitrovic (VIDEO)

Një përballje spekatkolare dhe me emocione po zhvillohet mes Serbisë dhe Zvicrës. Në takimin që po luhet sa i takon fateve të grupi C, Serbia është duke fituar falë një goli të shënuar nga sulmuesi Mitrovic.

Shtatlarti me kokë ndëshkoi Zvicrën në aksionin e parë të rrezikshëm. Me këtë rezultat Serbia kalon automatikisht në raundin më eleminim direkt pasi ka fituar edhe takim e parë me rezultatin minimal 1-0 me Kosta Rikën.

https://www.youtube.com/watch?v=KTAkrG1L3X8&feature=youtu.be

Related posts

LIGA E KOMBEVE/ Izrael-Shqipëri: FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për TIFOZËT

Isa.Autor

Vendimet e Komisionit të Disiplinës/ Gjobiten Flamurtari dhe Tirana, Kamza 1 ndeshje pa tifozë

Sadik.Autor

“LUFTË” BRENDA FAMILJES/ Ja çfarë po ndodh me ultrasit e “Zonjës së vjetër” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment